מכולות

המכולה שלכם מגיעה לנמל אשדוד? אנחנו נוביל אותה אליכם בנוחות ובקלות

חברת אליעז הובלות עוסקת בהובלת מכולות מנמל אשדוד לכל חלקי הארץ במשך יותר מ-30 שנים. 

בשנים אלה צברנו ניסיון וידע שעוזר לנו להוביל מאות מכולות מדי חודש, כל חודש. אנחנו מובילים את כל סוגי המכולות: מכולה 20 קלה וכבדה, מכולה 40 קלה וכבדה, מכולה 45, מכולות קירור, מכולות מנוף, ועוד. בנוסף, אנחנו גם מתמחים בכל סוגי הובלת המכולות המיוחדות: הובלות עם מנוף, באמצעות משאיות "רמסע" או "מכולנוע", הובלת חומרים מסוכנים תחת רישיון, וכל הובלה אחרת שאתם זקוקים לה.

אנחנו באליעז יודעים להפוך את הבלתי אפשרי לאפשרי. יש לכם הובלה שאתם לא מצליחים להתמודד איתה? נסו אותנו! יש לנו את כל פתרונות ההובלה בתחום המכולות שרק תרצו. הובלות בשעות מאוחרות, פריקות בכל שעות היממה, משאיות מיוחדות, ועוד – אנחנו יכולים לעזור!

אם אתם זקוקים לאישור מסירה מיידי של המכולה שלכם, אנחנו כאן! לאליעז מערכת חדישה ומתקדמת למסירת אישורי מסירה מידיים להובלותיה, היישר לדואר האלקטרוני שלכם או לתוכנת ה-UNIFREIGHT של עמיטל. לכן אנחנו הפתרון המושלם לעמיל המכס, ליצואן וליבואן.

לאליעז ביטוח סחורה בהעברה עד מיליון שקלים, רישיון מוביל מאושר על ידי משרד התחבורה ורישיון להובלת חומרים מסוכנים. על לקוחותינו נמנים עמילי המכס הגדולים בארץ, יבואנים ויצואנים רבים, ולקוחות רבים נוספים.

היתרונות שלנו:

גמישות מלאה

אנחנו מובילים את כל סוגי המכולות, בכל סוגי הרכבים, לכל חלקי הארץ. צריכים ספק אמין ונוח שידע לומר לכם כן על כל הובלה? נסו אותנו!

אישורים ורישיונות

כאחת החברות הגדולות בישראל, יש לנו את כל האישורים – רישיון מוביל, ביטוח סחורה בהעברה ואישור חומרים מסוכנים

אישור מסירה מיידי

ברגע שההובלה מגיעה אל הלקוח, הנהג שלנו מחתים את הלקוח על אישור המסירה ומעביר אותו באפליקציה שלנו. משם תוך שניות – אישור המסירה מגיע לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, או לתוכנת ה-UNIFREIGHT

רוצים להוביל איתנו? צרו קשר לקבלת מחירים ופרטים נוספים!