המהפכה הטכנולוגית

כך שינינו את ענף ההובלות היבשתיות

אליעז הובלות מובילה למאה ה-21

למרות ההתקדמות הגדולה של העולם שלנו מבחינה טכנולוגית, משום מה ענף ההובלות נשאר מאחור. גם בעשור השני של המאה ה-21, חברות הובלה ועמילויות מכס רבות עדיין משתמשות בדפים על מנת להעביר את ה”גייטפס”, כדי למשוך את ההובלה מהנמל או מהמחסן, מחתימות את הלקוח על הדף ומחזירות אותו לעמיל או ליבואן.

דבר זה נראה לנו לא סביר, ולכן התחלנו במהלך יחיד מסוגו, במטרה לחסוך בנייר, לשמור על איכות הסביבה ולהביא את ענף ההובלות למאה ה-21.

אליעז הובלות היא חברת ההובלות הראשונה בישראל המשתמשת באסטרטגיית “משרד ללא נייר”. אנו מקבלים את תעודות המשלוח בדואר האלקטרוני, ומנהלים את כל תהליך ההובלה באמצעים אלקטרוניים בלבד.

לאליעז מערכת ניהול תובלה מתקדמת, המאפשרת לתכנן קווים בצורה נוחה, ולנהל את כל מרכיבי ההובלה באופן ממוחשב. כל מחירוני הלקוחות נשמרים באופן אוטומטי במערכת ובכך חוסכים טעויות בחשבונית בסוף החודש.

לנהגי החברה יש מסופונים, באמצעותם הם מחתימים את הלקוחות על אישור מסירת ההובלה, ובאישור זה ניתן להוסיף חריגים – שעות המתנה, תוספות ועוד, כך שהכל נרשם בצורה ממוחשבת.

אישור המסירה האלקטרוני יכול להישלח ללקוח בשני דרכים – או באמצעות דואר אלקטרוני, בשיטה הפתוחה לכלל לקוחותינו – או באמצעות שידור אוטומטי לתוכנת ה”יוניפרייט”, תוכנת ניהול עמילות המכס המובילה בשוק מבית “עמיטל”.

ברגע שהלקוח חותם על אישור המסירה – האישור מגיע אוטומטית לתיק העמילות הרלוונטי ביוניפרייט ומרים דגל מסירה – וזאת ללא מגע יד אדם.

רוצים לשמוע עוד על הפתרונות שלנו? צרו עמנו קשר עוד היום!