עלינו

לאליעז הובלות מעל ל-30 שנות ניסיון בהובלת מכולות, מטענים חלקיים ופרויקטים מיוחדים מנמל אשדוד לכל חלקי הארץ

אליעז חברה להובלה הוקמה לפני מעל ל-30 שנים על ידי אופיר אליעז, ומתעסקת בכל היבטי השינוע לסוגיהם בישראל.

לחברה שלוש מחלקות המתעסקות בהובלות: מחלקת המכולות, המטפלת בשחרור והובלה של מכולות מנמל אשדוד לכל חלקי הארץ, מחלקת המטענים החלקיים, המשחררת מטענים חלקיים מנמל אשדוד ומכל המחסנים והבונדדים בסביבתו ובונה קווי חלוקה משתלמים לכל חלקי הארץ, ומחלקת הפרויקטים המיוחדים, העוסקת בהובלה של כל סוגי המטענים, ומתמחה בעיקר במטענים חורגים ובהובלות קשות לביצוע.

משאיות החברה הן מהחדישות ומהאיכותיות ביותר שיש – במשאיות החלוקה של המטענים החלקיים שלנו ישנה דופן הידראולית לפריקה מהירה כלולה במחיר. אנו בעלי רישיון מוביל, אישור להובלת חומרים מסוכנים, ביטוח סחורה בהעברה נרחב ועוד.

סיסמתנו היא “אין דבר כזה שאין דבר כזה” – אנו יודעים להציע פתרונות גמישים ואיכותיים לכל סוגי ההובלה, כולל סוגי משאיות שונים, פריקה וסבלים, מנופים ועוד, וזאת כדי לבצע את ההובלה שאתם זקוקים לה בצורה הטובה והמלאה ביותר.

לאחרונה השקנו את תכנית אישורי המסירה שלנו, היחידה והמקיפה מסוגה בישראל – המאפשרת לעמיל המכס וליבואן לקבל אישור מסירה מיידי לתוכנת ה”יוניפרייט” מבית “עמיטל”, או לדואר האלקטרוני, ברגע המסירה. הנהגים שלנו צוידו במסופונים מיוחדים וברגע ההובלה תוכלו לקבל את אישור המסירה.

בין לקוחותינו נמנים עמילי המכס, היבואנים והיצואנים הגדולים בישראל. אנו גאים לתת שירות לכל לקוחותינו, ומקווים לראות אתכם בין לקוחותינו.

?למה כדאי לכם להוביל איתנו

אישור מסירה מיידי

ברגע שההובלה מגיעה אל הלקוח, הנהג שלנו מחתים את הלקוח על אישור המסירה ומעביר אותו באפליקציה שלנו. משם תוך שניות – אישור המסירה מגיע לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם, או לתוכנת היונפרייט

אישורים ורשיונות

 כאחת החברות הגדולות בישראל, יש לנו את כל האישורים – רישיון מוביל, ביטוח סחורה בהעברה ואישור חומרים מסוכנים

גמישות מלאה

אנחנו מובילים את כל סוגי המכולות, בכל סוגי הרכבים, לכל חלקי הארץ. צריכים מוביל אמין ונוח שידע לומר לכם כן על כל הובלה? נסו אותנו!

100

משאיות מובילות איתנו

30

שנות ניסיון

200

לקוחות מרוצים

2000

מכולות בחודש